اطلاعات سلامتی

انجمن قلب آمریکا میزان مصرف شکر را برای خانم ها معادل 6 قاشق چایخوری و برای آقایان معادل 4 قاشق چایخوری تعیین می کند در صورتی که متوسط مصرف واقعی شکر در جامعه آمریکا معادل 22 قاشق چایخوری می باشد.

مصرف بالای شکر یکی از عوامل بالا رفتن خطر ابتدا به بیماری هایی مانند دیابت، سرطان، بیماری های قلبی عروقی، اضافه وزن و پیری زود رس می باشد.

بنابراین، باید مصرف شکر را به حداقل برسانید. توجه داشته...ادامه مطلب

بطور معمول، حساسیت ها ناشی از اشتباه سیستم ایمنی بدن در ترشح آنتی بادی در مقابل مواد بی خطر هستند. به باور دانشمندان ژاپنی، حساسیت هایی نظیر آسم در حقیقت از اختلال در سیستم ایمنی بدن بوجود می آید که ناشی از حالت اسیدوزیز بدن است. اسیدوزیز حالتی از اسیدی شدن بدن است که ناشی از رژیم تغذیه ای و سبک زندگی نادرست می باشد. تحقیقات به عمل آمده نشان می دهند که بدن اکثر آمریکایی ها اسیدی است.  

روش های طبیعی درمان آلرژی که با اسیدی شدن...ادامه مطلب

یکی از مهمترین چالش های مطرح در مورد رژیم غذایی گیاهخوارن و خام خواران، منابع تامین پروتئین مورد نیاز بدن است. بسیاری از افرادی که دارای رژیم غذایی گوشتی هستند، به این باور غلط اعتقاد دارند که گوشت تنها منبع پروتئین است؛ اما واقعیت این گونه نیست.

برخی از سبزیجات و میوه ها نیز حاوی پروتئین هستند. تحقیقات بعمل آمده نشان می دهند که رژیم غذایی بیشتر آمریکایی ها به طور میانگین حاوی 7 برابر میزان پروتئین روزانه بدن آن ها می باشد....ادامه مطلب

حاملگی همواره، با اثرات جانبی ناخوشایندی همراه  می باشد که تعدادی از آن ها مربوط به کم آبی بدن است که به سادگی با نوشیدن آب سالم قابل کنترل می باشد.

آب یونیزه قلیایی  سرشار از آنتی اکسیدان و مواد معدنی قلیایی است و به همین دلیل، نقش بسیار موثری در کاهش این عوارض دارد.

این آب به دلیل کوچک بودن خوشه بندی تا 6 برابر نسبت به آب شبکه شهری و یا آب های بسته بندی شده قابلیت آبرسانی بیشتری دارد و هم...ادامه مطلب

تبلیغات و رسانه ها به ما آموزش داده اند که آفتاب، دشمن پوست است و استفاده از ضدآفتاب و عینک های آفتابی برای خروج از خانه در روزهای آفتابی ضروری هستند. ولی باید توجه کرد که گذراندن ساعتی از روز در زیر نور خورشید، برای سلامت فیزیکی و روانی شما لازم است.

بیشتر مردم از آفتاب سوختگی و سرطان پوست،...ادامه مطلب

امروزه روش های کلی نگر متنوعی نظیر همئوپاتی، دارودرمانی، آروماتراپی و طب سوزنی جهت غلبه بر اعتیاد به مواد مخدر، دارو، نیکوتئین و الکل وجود دارد.

آب یونیزه قلیایی تولید شده به روش الکترولیز با قابلیت سم زدایی بالا، تعادل و بازسازی سلول ها را تشدید نموده و تاثیر ویتامین ها، مواد معدنی و سایر روش...ادامه مطلب

باور عموم این است که راز زیبای کلئوپاترا مربوط  به استفاده وی از حمام شیر و عسلی می باشد. آیا موضوع دیگری باعث زیبایی وی نبوده است؟

آیا فکر کرده اید که زیبایی او مربوط به نوع آبی بوده که او می نوشید؟

...ادامه مطلب

برای مدت چندین دهه تصور می شده است که شیر گاو سالم و سرشار از مواد مغذی و معدنی است. همانند سایر پروتئین های حیوانی، مصرف شیر  نیز منجر به اسیدی شدن pH بدن می گردد در نتیجه بدن برای خنثی نمودن تاثیر اسیدی شیر نیاز به مصرف کلسیم دارد. در نتیجه کلسیم موجود در بافت استخوان ها صرف خنثی نمودن حالت اسیدی بدن شده و توسط ادرار دفع می گردد...ادامه مطلب

هنگامی که حس عصبانیت، استرس، نگرانی، گناه و خشم را تجربه می کنیم بدن ما اسیدی را ترشح می کند که به سلولهایمان آسیب می رساند. پژوهش های دکتر یانگ نشان می دهد که آثار مخرب احساسات منفی بر روی سلامتی بیشتر از آثار بدترین نوع رژیم های غذایی می باشد.  

آثار منفی ناشی از...ادامه مطلب

نوشیدن قهوه، سودا و یا نوشیدنی های انرژی زا در طول روز روش رایجی، در زندگی های امروزی ست که به منظور رفع موقت خستگی انجام می گیرد. یکی از مهم ترین عوارض نوشیدن این گونه نوشیدنی ها، اسیدی نمودن بدن می باشد که خنثی کردن آن ها فرآیند بسیار سختی برای بدن می باشد. مهمترین دلیل کسالت و خستگی پس از نوشیدن مقادیر زیاد کافئین توسط نوشیدنی های کافئین دار که...ادامه مطلب