درباره چانسون

به چانسون واتر خوش آمدید

شرکت مهندسی ساز و کار در سال 1383 فعالیت خود را در زمینه طراحی، نظارت و اجرای پروژه های تصفیه آب و پساب آغاز نموده است.

طراحی و اجرای پروژه های تصفیه پساب های خاص در صنایعی نظیر کارخانجات تولید داروهای ضد سرطان وهمچنین پروژه های خاص تصفیه آب نظیر آب مورد نیاز در تولید فراورده های دارویی تزریقی (WFI) که برای اولین بار در کشورانجام شده است و همچنین حضور در بسیاری از پروژه های مرتبط در زمینه تصفیه آب وفاضلاب از نقاط قوت تیم فنی این شرکت محسوب می گردد.

شرکت مهندسی سازوکار به عنوان نماینده انحصاری شرکت چانسون واتر در ایران ،اقدام به عرضه نسل جدیدی از دستگاه های تصفیه و پردازش آب، نموده است.

چانسون واتر بعنوان یکی از معتبر ترین برندهای سازنده دستگاه های تصفیه آب خانگی و آیونایزرهای (یونیزه کننده ها) تولید آب یونیزه قلیایی به سفارش امریکا  در کشور تایوان مشغول به فعالیت می باشد.

تجربه ی سه دهه تولید دستگاه های آب یونیزه ی قلیایی، اخذ معتبرترین گواهی نامه ها و استانداردهای بین المللی از مراجع مربوطه و حضور گسترده در بیش از 30 کشور جهان بویژه بازارهای امریکا، اروپا و کانادا دلالت بر کیفیت محصولات این شرکت دارد. لازم به ذکر است که چانسون واتر یکی از شناخته شده ترین برندهای دستگاه های آب یونیزه ی قلیایی در بازار امریکا می باشد.

با بازدید از وب سایت های چانسون واتر در کشور های مختلف و همچنین مقایسه قیمت های رسمی با اطمینان خاطر، خرید نمایید.

1- چانسون ایران  (www.chanson.ir)

2- چانسون امریکا  (https://chansonalkalinewater.com)

3- چانسون اروپا (http://chanson-europe.com/)

4- چانسون کانادا (www.chansonwatercanada.ca)

5- چانسون آلمان (http://chanson-germany.de.)

6- چانسون انگلیس (http://www.thealkalinewatersite.com )

7- چانسون اسپانیا (http://chansonespana.com)

8- چانسون لهستان (http://www.sklep.osmoza.pl)

9- چانسون چک (http://www.zivavoda.cz)

10- چانسون ایتالیا (http://www.chanson-italy.com)

آمیزه ای از فن آوری، طراحی و کیفیت در یک نهاد

چانسون با استفاده از قطعات  دارای استاندارد خوراکی به تهیه بهترین کیفیت آب برای بهبود سلامتی و ایمنی  خانواده شما می اندیشد.

درباره چانسون واتر:

چانسون واتر بعنوان یک تولید کننده مادر در زمینه تولید دستگاه های تصفیه آب با کاربرد مسکونی و تجاری از سال 1979 آغاز به کار کرده است. چانسون واتر با گسترش تولید تصفیه آب پیشرفته و فیلترهای خاص، به عنوان یک پیشرو در این صنعت شناخته شده است. چانسون واتر یک برند تجاری در حال رشد در سطح جهانی است که خود را وقف ارائه محصولات با کیفیت بالا، برای پاسخگویی به نیازهای منازل، ادارات، و مکانهای تجاری مردم نموده است.

هدف چانسون واتر:

ارائه بهترین کیفیت آب با فن آوری پیشرفته به مشتریان به منظور تضمین یک سبک زندگی سالم.

 چانسون واتر تیم گسترده ای ازکارشناسان خبره را برای طراحی و توسعه روش های مطمئن تامین آب معدنی خالص وبا کیفیت برای  مصرف کنندگان به کار گمارده است.

دستاورد کار سخت و تلاش­های مستمر تیم تحقیق و توسعه چانسون، ساخت چندین فیلتر جدید، 23 ثبت اختراع و فن آوری­ های ابداعی نوین بوده است، به گونه ای که امروزه شاهد بهره مندی مشتریان از فیلترهایی با کیفیت بسیار بالا و مقرون به صرفه­ هستیم.

ارزش­های هسته ا­ی چانسون:

1-مردم

افق دید چانسون همواره تهیه سالم ترین و خالص ترین آب معدنی توسط دستگاه های تصفیه و پردازش آب  است.

تلاش مستمر تیم تحقیق و توسعه چانسون در جهت ارتقای سطح تکنولوژی دستگاه های تصفیه آب و آیونایزر ها، موجب حفظ جایگاه این شرکت درمقایسه با سایر تولید کنندگان شده است.

هدف اصلی کارکنان این شرکت حرکت به سوی ارائه بهترین کیفیت برای مشتریان است.

2-فرآیندهای کنترل کیفیت

تمامی فرآیند تولید، مطابق استاندارد جهانی ISO 9001:2000 مدیریت می شود. دپارتمان کنترل کیفیت با نظارت مستمر کیفیت محصولات را تضمین می نماید. (جزییات آزمون/ روش های استاندارد ISO 9001:2000)

ما اعتقاد داریم  که "کیفیت هسته ­ی استحکام یک شرکت است"، و به همین دلیل کیفیت محصولات را ارزشمندترین سرمایه خود می پنداریم.

روش­ های آزمون زیر کیفیت محصولات ما را تضمین می­ نماید:

  1. کنترل کیفیت تمامی مواد و مصالح خام ورودی مطابق با آخرین روش های استاندارد ISO 9001:2000 تا  رسیدن به محصول نهایی.
  2. انجام بازرسی کامل قبل از حمل  محصولات نهایی

3-تحقیق و توسعه

تیم تحقیقات و توسعه چانسون واترمتشکل از کارشناسان تراز اول با تحصیلات مرتبط، همواره در حال توسعه روش های تولید و بروزرسانی محصولات با در نظر گرفتن نیازهای بازار می باشد.

آگاهی از روند بازارهای آینده و نوآوری در محصولات جدید از یک سو و به چالش کشیدن روند بازار امروز از سو ی دیگر، برگ برنده چانسون در دستیابی به بالاترین سطح میزان رضایت مندی مشتریان از محصولات و خدمات ارائه شده است.

4-محیط زیست

فرآیند تولید کلیه محصولات چانسون سازگار با محیط زیست و مبانی توسعه پایدار در نظر گرفته شده اند. حداقل مصرف انرژی و طول عمر بالا همواره به عنوان یک هدف مد نظر قرار داشته است. تجربه 30 ساله مبتنی بر رعایت اخلاق در جهت تامین محصولات با کیفیت، موجب رشد مستمر و جلب اعتماد مشتریان شده است.