دستگاه یونیزه کننده ی مدل میراکل (PL-B702-Miracle Ionizer) مدلی است که توانایی بالایی در تولید آب یونیزه و هیدروژنه را دارد.

 دکتر روبرت اویانگ، نویسنده ی کتاب " معجزهpH" از آن به عنوان دستگاهی بی نظیر در تنظیم سطح pH و ORP وصف می کند و با صراحت نسبت به برتری آن نسبت به سایر مدل ها حتی دستگاه های تولید شد ه توسط خود ایشان اذعان دارند"

این دستگاه یونیزه کننده ی 7 صفحه ای رو کابینتی برای استفاده خانگی ،انتخابی عالی می باشد.

در مقایسه توانایی عملکرد با مدل میراکل مکس پلاس مدل میراکل در یک سطچ پایین ترقرار دارد، اما ویژگی های مورد نیاز جهت کاربرد تجاری سبک را دارد و پتانسیل تولید آب اسیدی قوی با خاصیت ضدعفونی کنندگی در  مناطقی با  آب نرم و سخت را داراست.

دارای 7  الکترود صفحه ای با هدایت الکتریکی و طول عمر بالا که تست درجه خلوص تیتانیوم-پلاتینیوم با عیار 99.998% را گذرانیده است.

این ویژگی موجب توانایی تنظیم دستیابی به بالاترین و پایین ترین سطوح pH  در مقایسه با سایر  دستگاه های  یونیزه کننده می باشد.

ویژگی ها:

PH = 2.4تا11.7 (در حداکثر آبدهی و با کاهش جریان آب قوی ترهم می شود)

توجه داشته باشید که میزان pH و ORP همواره وابسته به کیفیت آب ورودی متغیر می باشد.

فیلتر PJ-6000 با توانایی حذف مواد مواد شیمیایی

قابلیت تعویض آسان

آیونایزر مدل میراکل چانسون دارای یک فیلتر5میکرونی کربن فعال فشرده با جنس  پوسته ی نارگیل و  پوشش داده شده با نقره است که علاوه بر حذف آلاینده های شیمیایی اولیه مانند کلر و کلرامین،موجب حفاظت از دستگاه میگردد.

فیلتر PJ-6000  ساخته شده با تکنولوژی نانواز جنس کربن فعال و الیاف فیبری بافته نشده با بهره وری (ساخت ژاپن)

نکات مورد تایید چانسون کدام هاست؟

چانسون تنها شرکتی است که از تکنولوژی کربن فعال فیبری بافته نشده خالص برای حذف مواد شیمیایی در فیلتر مدل PJ-6000 استفاده نموده است.

کربن فیبری با تکنولوژی پیشرفته و کیفیت عالی را انتخاب کنید.

فواید:

  • توانایی جذب  حجمی معادل 20 برابر بیشتر از کربن فعال معمولی.
  • توانایی جذب  سطحی معادل 150 برابر بیشتر از کربن فعال معمولی.
  • سرعت جذب 10 برابر بیشتر از کربن فعال معمولی.

پوشش داده شده با مواد آنتی باکتریال(نقره)

موجب حذف سرب، فلزهای سنگین و باکتری ها می گردد.

تکنولوژی کربن فعال با بهره وری بالا

کربن فعال فیبری توانایی قابل قبولی در حذف عواملی نظیر بوی نامطبوع، تری هالو متان ها، کپک ها، سفید کننده، مواد آلی، انگل، رنگ، VOC ها و بنزن را نشان داده است.

ساخته شده از الیاف فیبری فیبر بافته نشده با گرید خوراکی که موجب حذف ذرات معلق ، رسوبات، قارچ ها و باکتری ها میگردد.

 

دستگاه یونیزه کننده ی مدل میراکل چانسون مجهر به امکانات ذیل می باشد:

  1. سیستم تثبیت میزان pH: دستگاه های یونیزه کننده ی آب چانسون  با تنظیم خودکارجریان الکتریکی ( آمپر) در فرایند الکترولیز صورت می گیرد.
  2. هشدار عمر باقی مانده ی فیلتر: عمر باقی مانده ی فیلتر آب مطابق کیفیت آب ورودی به صورت خودکار تنظیم خواهد شد. صفحه ی LCD عمر باقی مانده ی فیلتر را نمایش داده و وزمان نیازتعویض فیلتررا یادآوری می کند.
  3. سیستم پاکسازی دوره ای آیونایزر مدل میراکل چانسون، متناسب با میزان املاح معدنی موجود در آب ورودی، به صورت خودکار زمان دوره های پاکسازی را تنظیم می نماید . عملیات پاک سازی دوره ای  همواره توسط آب اسیدی تولید شده در دستگاه و با هدف حذف رسوبات تشکیل شده بر روی سطوح پلیت های آندی و کاتدی دستگاه انجام میگیرد .
  4. آیونایزر مدل میراکل به طور خودکار پس از هر بار استفاده وارد چرخه ی فلاشینگ میگردد . این ویژگی مهم  بویژه در مورد دستگاه های یونیزه کننده ی کابینتی با اطمینان خاطراز مصرف آب باقیمانده در مسیر جلوگیری نموده و به هیج وجه امکان ایجاد تداخل آب شستشو وآب یونیزه وجود نداردمی کند.
  5. عملکرد خاموش شدن خودکار، دستگاههای  یونیزه کننده ی چانسون به شکل خودکار پس از 20 دقیقه خاموش می شوند .بدین ترتیب نشتی و یا باز ماندن  تصادفی هر یک از تجهیزات دستگاه ،کنترل می گردد.

دستگاهای یونیزه کننده چانسون مجهز به بهترین الکترود موجوددر جهان می باشند.

توانایی الکترولیزفقط وابسته به میزان سطح الکترود ها نیست بلکه سطح موثر الکترود میزان بهره وری الکترولیز درهرالکترود را تعیین میکند.الکترود استفاده شده در آیونایزرهای چانسون دارای سطح موثر سرامیکی با ساختار میکرو بوده که تاثیر به سزایی در افزایش راندمان دارند.

شرح

دستگاه آیونایزر مدل میراکل چانسون

مدل

PL-B702

رنگ

نقره ای

ابعاد

ارتفاع 13" × عرض 8.86" × عمق 4.72"

وزن

5 کیلوگرم

تعداد صفحات

7 صفحه با جنس تیتانیوم- پلاتینیوم

نرخ جریان موثر

2-2.5 لیتر در هر دقیقه در فشار آب 45 PSI

سطح pH

2.5 تا 11.7

سطح ORP

1180+ تا 865-

عمر فیلتر

9000 لیتر (حداکثر 10-12 ماه از استفاده)

دما

41-103 درجه ی فارنهایت

فشار آب

5-95 PSI

مصرف انرژی

5-150 وات

فیلتر

فیلتر قابل تعویض مدل PJ6000 چانسون