غلبه بر اعتیاد با مصرف آب یونیزه قلیایی

امروزه روش های کلی نگر متنوعی نظیر همئوپاتی، دارودرمانی، آروماتراپی و طب سوزنی جهت غلبه بر اعتیاد به مواد مخدر، دارو، نیکوتئین و الکل وجود دارد.

آب یونیزه قلیایی تولید شده به روش الکترولیز با قابلیت سم زدایی بالا، تعادل و بازسازی سلول ها را تشدید نموده و تاثیر ویتامین ها، مواد معدنی و سایر روش های درمانی را بیشتر می کند. به گونه ای که علاوه بر ترک اعتیاد، اشتیاق به مواد اعتیاد آور را از بین می برد.

مساله

غالب مواد مخدر و الکل، محیط بدن را اسیدی می کنند به گونه ای که مصرف این مواد، تعادل pH بدن را به هم می زنند.

از آن جایی که یکی از مهمترین وظایف فرایندهای متابولیکی بدن جهت ادامه حیات نگه داشتن pH خون در محدوده 7.4 می باشد، بدن مجبور به تامین مواد قلیایی از منابع داخلی می باشد.

از سوی دیگر، عادت های بد غذایی در رژیم های امروزی خود عاملی است که میزان ذخایر مواد معدنی قلیایی بدن را کاهش می دهد. بنابراین، بدن مجبور به تامین این مواد از بافت هایی با حساسیت کمتر نظیر چشم ها و استخوان ها می باشد و این خود یکی از مهمترین دلایل ضعیف شدن چشم و پوکی استخوان در سنین بالاست.

علاوه بر موضوع اسیدی شدن بیش حد بدن، کم آبی بدن عارضه ای ست که مشکل را حادتر می نماید. نقش آب در بدن بسیار حیاتی است به گونه ای که حتی برای ارسال پیام هضم غذا از سلول های مغزی نیز نیاز به آب ضروری است. عوارضی نظیر از دست دادن حافظه، خستگی و یا یبوست نیز ناشی از کم آبی بدن است.

راه حل

یکی از راه های بازیابی بدن در حین ترک اعتیاد، حذف سموم ناشی از مواد اعتیاد آور و هم چنین دفع داروهای سم زدا می باشد. آیا روشی بهتر از پاک سازی بدن توسط آب وجود دارد؟

تفاوت های آب الکترولیزه یونیزه قلیایی با آب شبکه شهری:

  • اسیدیته آب، که کمک شایانی به حفظ تعادل اسید-قلیا در بدن می کند.
  • کوچک بودن خوشه های آب یونیزه موجب نفوذ راحت این آب داخل سلول ها و نقش سم زدایی آن می کند.
  • آب یونیزه حاوی مواد معدنی قلیایی طبیعی است که موجب تغذیه داخلی سلول ها می شود.

 

آب یونیزه قلیایی در طبیعت

آب یونیزه قلیایی در طبیعت هم بوجود می آید. شارژ الکتریکی ناشی از حرکت سریع آب های جاری هنگامی که از دل سنگ های طبیعی به بیرون پرت می گردند، موجب یونیزاسیون آب می گردند. یونیزه کننده های الکتریکی با کپی برداری این روش از طبیعت این فرایند طبیعی را بازتولید می نمایند. شما به منظور تامین آب الکترولیزه یونیزه قلیایی در منزل یا محل کار، نیازمند دستگاه یونیزه کننده چانسون هستید تا برای سالیان متمادی نوشیدنی ایده آلی را برای خود و خانوادتان فراهم سازید.

طبع اسیدی مواد مخدر، منجر به عطش بسیار بدن جهت تامین مواد قلیایی می گردد. یونیزه کننده های الکتریکی آب علاوه بر این که به روش طبیعی و غیرشیمیایی، آب را قلیایی می نمایند موجب جذب آسان تر ویتامین ها و مواد معدنی در بدن می گردند. به گزارش بسیاری از کاربران یونیزه کننده های الکتریکی نوشیدن این آب باعث می شود که احساس کنند که بدنشان بهتر آبرسانی شده است و انرژی بیشتری کسب کرده اند.

منبع:

https://chansonalkalinewater.com/2013/07/25/cut-cravings-overcome-addict...