فیلتر دوش حمام مدل BF-007
فیلتر دوش حمام مدل BF-007

فیلتر دوش چانسون با طراحی زیبا و کارآمد توانایی حذف کلر باقیمانده موجود در آب را داشته و عوامل زیان آور آب راحذف می نماید.

همچنین با آزاد سازی یون منفی وکوچک کردن خوشه های آب ویژگی های خاصی به آب می بخشد.

فیلتر دوش حمام مدل BF-007
فیلتر دوش حمام مدل BF-007

دوش گرفتن با آب حاوی کلر موجب تماس بدن با مقادیر بالایی از محلول کلر رقیق شده می گردد. وجود تری هالو متان ها که حاصل واکنش کلر با آلاینده های آلی موجود در آب می باشد، در دراز مدت موجب بروز سرطان و ناباروری می گردد. گرم بودن آب دوش موجب آزاد شدن کلر موجود در آب به صورت بخارات گازی کلر شده و باعث تشدید جذب آن توسط منافذ باز سطح پوست می گردد. همچنین کلر با حمله به پوست بدن و از بین بردن چربی های مفید سطح پوست موجب خشکی پوست می گردد. فیلتر دوش چانسون همچنین باعث حذف طعم ناخوشایند آب، بو، آلودگی ها و ذرات آهن موجود در آب می گردد. فیلتر دوش چانسون با ضمانت 100% باعث حذف کلر و کلرامین های موجود در آب می گردد.

 

ویژگی ها:

سولفات کلسیم در کسری از ثانیه با راندمان بالایی اقدام به حذف کلرین از آب گرم می کند.

کیفیت های مختلفی از سولفات کلسیم در جهان وجود دارند. ما بهترین کیفیت سولفات کلسیم موجود در بازار را انتخاب کرده ایم به گونه ای که با قدرت بالا و طول عمر بالا توانایی حذف سریع کلرین موجود در آب را دارد.

غالب ترکیبات مرتبط (نظیر کربن فعال) در حذف سریع کلر از آب گرم با مشکل مواجه می شوند. تنها سولفات کلسیم توانایی حذف کلرین از آب داغ در زمان مناسب را دارد.

مقایسه ی سولفات کلسیم با کربن فعال و KDF

سولفات کلسیم بسیار کارامدتر از کربن اکتیو می باشد. یکی از ویژگی های دوش، مصرف بالای آب در روز است. نتیجه ی بررسی مقایسه ای کربن فعال، KDF و سولفات کلسیم در وزن مساوی (100 گرم) نشان داد که کربن فعال و KDF تنها برای مدت 2-1 ماه می توانند استفاده شوند، اما سولفات کلسیم می تواند برای 12-6 ماه مورد استفاده قرار گیرد.

تاثیر منفی مواد شیمیایی و فلزات سنگین بر پوست در حین دوش گرفتن به اندازه ی کلروفرم ها نمی باشد، زیرا کلروفرم ها می توانند جذب پوست شوند. سولفید کلسیم با راندمان بیشتری نسبت به فیلترهای KDF اقدام به حذف عوامل زیان آور از آب دوش می نماید ( حدود 30-20 در صد موثرتر است). خیلی از تولید کننده ها به دلیل ارزانی از کربن فعال و KDF استفاده می کنند. ( سولفید کلسیم با کیفیت خوب خیلی گرانتر از کربن اکتیو و KDF می باشد).

منحرف کننده ای با ساختار ابتکاری:

این منحرف کننده ها باعث ایجاد جریان گردابی و آزاد کردن یون منفی در آب می شوند.

آنیون ها، اتم ها یا مولکول های با بار منفی هستند زیرا دارای الکترون آزاد در لایه ی بیرونی می باشند.

مناطق مجاور آبشارها و یا در میان جنگل ها همواره مملو از یون های منفی می باشد. این الکتریسیته ساکن محصول سایش ذرات معلق آب و محیط اطراف و در پی آن آزاد شدن یون های منفی در محیط می باشد.

به همین شکل، ذرات آب رها شده توسط پوشش های گیاهی موجب ایجاد الکتریسیته ی ساکن و پر شدن جنگل از یون های منفی می گردد. به همین خاطر است که مردم در مجاورت این محیط ها احساس آرامش و انرژی بخشی می کنند.

مزایای اصلی یون های منفی برای بدن انسان عبارتند از تصفیه ی خون، بهبود سیستم ایمنی بدن، بهبود چرخه ی خون، فعال کردن سلول ها، بهبود کیفیت خواب، کاهش استرس و خستگی و تنظیم سیستم عصبی ناخودآگاه

تعادل بین یون منفی و بدن انسان پایه ی علومی نظیر الکتروپزشکی، یا درمان الکترومغناطیسی و یا درمان بیوالکترومغناطیس است.

مزایای یون های منفی برای بدن انسان از چهار دیدگاه اصلی:

بر گرفته از " روزنامه ی Economy Daily" مورخ 30 ژانویه ی 2002

  • تقویت سیستم عصبی ناخودآگاه
  • تقویت کلاژن ها ( بافت های ارتجاعی)
  • بهبود نفوذپذیری غشای پلاسمایی سلول های بنیادی (بهبود متابولیسم)

توپک های سرامیکی با رها سازی FIR (امواج بلند مادون قرمز) موجب فعال سازی مولکول های آب و رطوبت دهی عمقی موجب نرمی و درخشندگی موهای خشک و شکننده می گردد.

100% طبیعی و دوستدار محیط زیست

سایر ویژگی ها

طراحی زیبا و چشم نواز- قابل نصب به آسانی بر روی تمامی شیرهای دوش- عمر مفید تا 25000 لیتر.

مقرون به صرفه با هزینه ی نگهداری پایین

نصب آسان و قابل شارژ مجدد

 

مزایای استفاده از فیلتر دوش حمام

  • با حذف کلرین موجب برطرف شدن شوره ی سر و درمان خشکی پوست می گردد.
  • محافظت از نرمی مو و رنگ موهای رنگ شده
  • بهبود شرایط پوستی ملتهب، خشک و حساس. موهایی مرتب تر، نرم تر و سالم تر به شما هدیه می دهد. بعد از استحمام پوستی نرم، شاداب و سلامت خواهید داشت.
  • مناسب برای پوست های حساس و آسیب دیده و حتی پوست بچه ها.

مناسب برای ماهی های آکواریومی- بدون احتیاج به زمان ماند طولانی مدت جهت حذف کلرامین ها از آب شیر برای ممانعت از آسیب رساندن به پوست و موی حیوانات خانگی.

خدمات فیلتر دوش حمام

 

مورد

فیلتر دوش حمام

مدل

BF-007 P/W

ابعاد

105 × 132 میلی متر

وزن

350-320 گرم

عمر فیلتر

25000 لیتر (حداکثر: 12 ماه استفاده)

مواد

ABS

مواد فیلتر

سولفیت کلسیم، سنگ های انرژی زا