کاهش عوارض حاملگی با مصرف آب الکترولیز یونیزه قلیایی

حاملگی همواره، با اثرات جانبی ناخوشایندی همراه  می باشد که تعدادی از آن ها مربوط به کم آبی بدن است که به سادگی با نوشیدن آب سالم قابل کنترل می باشد.

آب یونیزه قلیایی  سرشار از آنتی اکسیدان و مواد معدنی قلیایی است و به همین دلیل، نقش بسیار موثری در کاهش این عوارض دارد.

این آب به دلیل کوچک بودن خوشه بندی تا 6 برابر نسبت به آب شبکه شهری و یا آب های بسته بندی شده قابلیت آبرسانی بیشتری دارد و هم چنین  pH قلیایی دارد که  برای سلامتی بسیار مفید است.

موارد کنترل عوارض حاملگی توسط آب یونیزه قلیایی

  • یبوست

بیش از 50% زنان حامله، از یبوست در زمان حاملگی رنج می برند. دلیل یبوست در دوران حاملگی عواملی نظیر افزایش پروژسترون، بالا رفتن میزان آهن و هم چنین فشار مکانیکی روده بر روی مقعد در اواخر حاملگی  است. نوشیدن میزان کافی آب یونیزه با لغزنده کردن سطح روده، موجب بهبود یبوست و دفع بهتر مواد زائد بدن می گردد.  

  • متورم شدن دست ها و پا

یکی از نشانه های کم آبی بدن، تجمع آب در بافت هاست. یکی از مکانیسم های طبیعی بدن این است که بدن همواره مقداری از آب اضافی را به منظور تامین آب مصرفی در هنگام کم آبی ذخیره می کند. این موضوع در 6 ماه آخر بارداری همزمان با ازدیاد وزن تشدید می گردد. با نوشیدن میزان کافی آب یونیزه، به صورت روزانه، به بدن خود اجازه دهید تا از اثر آب اضافی خلاص شود.

  • کاهش کمر درد

افزایش وزن از یک سو و فشار وارد بر رحم از سوی دیگر موجب ایجاد کمردرد در زنان باردار می گردد. یکی از دلایل کمردرد، کم آبی بدن است زیرا باعث کاهش میزان لغزندگی دیسک ها می شود. دیسک وظیفه ایجاد فاصله بین مهره ها را داشته و چنانچه لغزندگی کافی را نداشته باشند، موجب به وجود آمدن اصطکاک بیشتر و التهاب شده و باعث ایجاد درد می شوند. نوشیدن میزان کافی آب یونیزه قلیایی با ارتقای میزان لغزندگی دیسک ها موجب بهبود کمردرد می گردد.

به منظور رفع موقت کمردردهای این چنینی می توانید با قرار دادن حوله یا پارچه خیس شده توسط آب یونیزه بر روی ناحیه درد به تسکین درد کمک کنید.  

  • سوزش یا درد معده

یکی دیگر از عوارض حاملگی سوزش یا درد معده می باشد که ناشی از افزایش پروژسترون و هم چنین بزرگ شدن رحم می باشد. سعی کنید در فواصل بین وعده های غذایی (نه در هنگام صرف غذا)، آب یونیزه قلیایی بنوشید.

نوشیدن یک لیوان آب یونیزه قلیایی ولرم در هنگام درد معده می تواند موجب التیام درد معده شود.

  • تهوع صبحگاهی

دلیل اصلی تهوع صبحگاهی در دوران حاملگی کمبود مواد معدنی است. بدن خانم ها در هنگام بارداری نیاز به مواد معدنی بیشتری دارد تا بتواند این مواد را برای رشد جنین تامین کند. مواقعی که بدن با کمبود مواد معدنی مواجه می گردد، به ناچار این مواد از منابع داخلی بدن تامین می شود و این املاح را از بافت هایی نظیر استخوان ها، ماهیچه ها و دندان ها به صورت موقت می گیرد.

تغییر در میزان اسیدیته خون در حین حاملگی باعث تهوع صبحگاهی می گردد. بهترین روش درمان، خوردن غذاهای قلیایی و نوشیدن آب یونیزه قلیایی به میزان کافی است.

دکتر وانگ می گوید: " در دوران قبل از حاملگی، به میزان کافی آب یونیزه قلیایی بنوشید تا  فرزند سالمی به دنیا آورید و دچار تهوع نشوید. فقدان میزان کافی مواد قلیایی در بدن خانم ها، عوارض شدیدی در دوران بارداری  به وجود می آورد به گونه ای که فرد به میزان قابل توجهی دچار کهولت شده و مشکلات عدیده ای در ایشان به وجود می آورد.

  • خشک شدن پوست

یکی از عوارض بارداری، کشیده شدن پوست و احتمال افتادگی و خشکی پس از آن است. با هیدراتاسیون (آبرسانی) کامل بدن می توانید پوست صافی داشته باشید و از افتادگی آن جلوگیری کنید.  

  • پایین آمدن سطح انرژی/خستگی

خستگی یکی از عوارض شایع در دوران بارداری، خستگی است که ناشی از افزایش میزان هورمون ها و افزایش وزن در این دوران می باشد که با کاهش کیفیت خواب نیز همراه است.

ثابت شده است که آب یونیزه قلیایی باعث افزایش سطح انرژی بدن شده  و با  قابلیت آبرسانی بیشتر موجب بهبود عملکرد بدن می گردد.

  • کم شدن حافظه

تحقیقات به عمل آمده حاکی از کاهش 4% حجم مغز در دوران بارداری است که باعث ایجاد فراموشی موقتی می گردد. آب یونیزه قلیایی با آبرسانی بهتر مغز موجب بهبود علمکرد آن می شود. دقت کنید که همان طور که کمیت میزان آب مصرفی در روز خیلی مهم است، کیفیت آن نیز اهمیت بسیار دارد. روزانه به میزان کافی آب سالم و با کیفیت بنوشید. بیشتر آب های بسته بندی شده دارای pH اسیدی و یا نزدیک به اسیدی هستند. با خرید یک دستگاه یونیزه کننده چانسون سرمایه گذاری بهینه ای را انجام دهید و از نوشیدن آب یونیزه قلیایی تازه لذت ببرید.  

منبع:

https://chansonalkalinewater.com/2013/07/12/9-common-pregnancy-side-effects-ionized-alkaline-water-can-alleviate/