فیلترهای تعویض

آلومینای فعال طی فرایند کلسیناسیون و در شرایط کاملا تحت کنترل ازتری هیدرات های آلومینا تولید می شود. دارای عمر مفید حدودا یک سال ( وابسته به کیفیت آب و دبی حجم)
کربن فعال کاتالیزوری تنها فیلتری است که توانایی حذف کلرامین ها را دارد . کلرامین ها در منابع آبی غالب شهرها یافت می شود. عمر مفید: حدود یک سال (وابسته به کیفیت آب ورودی و دبی آب متفاوت است)
فیبر با جنس پلی پروپیلن مذاب دمیده شده با مش 5 میکرون، مطابق با استاندارد NSF طول عمر حدود 3 ماه ( وابسته به کیفیت آب و حجم مصرفی)
ساخته شده از کربن فعال با جنس پوسته ی نارگیل UDF عمر مفید حدود 6 ماه (وابسته به کیفیت آب و حجم استفاده). توجه :قبل از استفاده برای اولین مدت30 ثانیه شستشو گردد.
ساخته شده از کربن فعال فشرده با جنس پوسته ی نارگیل (CTO) طول عمر مفید حدود 9 ماه (وابسته به کیفیت آب و حجم آب مصرفی)
KDF از مشتقات فرآیند شیمیایی اکسیداسیون و احیای مس و روی با خلوص بالا است. این محصول مطابق استاندارد NSF تولید می گردد. عمر مفید حدود 9-4 ماه (وابسته به کیفیت آب ورودی و دبی آب مصرفی متفاوت است).
فیلتر ویژه پر شده از گرانول های رزینی و منطبق بر استاندارد NSF . طول عمر حدود 2-3 ماه ( با توجه به کیفیت آب و حجم استفاده).
کارتریج سرامیکی ساخت آمریکا که با فرایند پخت در دمای 1150 درجه سانتیگراد به مدت 12 ساعت تولید می شوندکارتریج های سرامیکی 100% طبیعی است، و فاقد هر گونه مواد شیمیایی می باشند. اولین فیلتر سرامیکی در سال 1827 توسط دولتون در انگلستان به منظور کنترل شیوع وبا ساخته شد واز آن موقع همواره به عنوان یک روش مناسب تصفیه کاربرد داشته است. عمر مفید بین 1 تا 2 سال ( وابسته به کیفیت آب وحجم مصرف) کارتریج سرامیکی تا زمانی که ترک بر نداشته است پس از تمیز کردن با یک اسفنج قابل استفاده مجدد می باشد.
ساخته شده از لوله های فیبری تو خالی PAN با کیفیت عالی دارای مش 0.01-0.1 میکرون. با طول عمر مفید حدود 2 تا 3 سال ( وابسته به کیفیت آب و حجم استفاده)